SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Spira 13976790
nr 1397 6790
Spira
silver, 1800-tal. Saknar stämplar. Höjd: 47 cm, ca 2 cm i diameter, Vikt: 124g
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:02:11
400 kr
500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.